Atribuită
Cumpărare directă
INCARCARE SI VERIFICARE STINGATOARE P6. Stingator fabricat in conformitate cu SR EN 3, Omologat ISU, cu utilizare multipla, recipient rezistent la coroziune, Baza de protectie din plastic, Stingator cu pulbere tip ABC-E, Capacitate / Greutate- 6 Kg / 10 Kg, Lungimea jetului >4 metri, Durata de descarcare- 15 secunde, Presiune (20°C)- 14-16 bar, Interval de temperatură (°C) -30 la +60, SR EN 3- DA, Stingătoarele cu pulbere sunt potrivite în special pentru medii cu risc de incendiu mixt. Ele sunt de asemenea potrivite pentru riscuri produse de gaz metan, propan, hidrogen, gaz natural, etc
- Număr anunț
- DA26232847
- Autoritate contractantă
- ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
- Furnizor / câștigător
- VERSTICON LEU SRL (CUI 10531387)
- Cod CPV
- 50413200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.250 RON
- Valoare atribuită
- 1.250 RON
- Data publicării
- 01.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.