Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant pentru suprafete pe baza de alcool etilic in concentratie de 80% v/v cu efect VIRUCID conform recomandarilor standardului EN 14476, BACTERICID EN 13727, FUNGICID EN 1650, cu actiune rapida, destinat curatarii si dezinfectarii suprafetelor, materialelor, echipamentelor si mobilierului care nu sunt utilizate in contact direct cu produsele alimentare sau cu hrana pentru animale. Ideal pentru dezinfectia rapida a suprafetelor si dispozitivelor non-invazive din domeniul medical. Categoria de utilizatori: MEDICAL ( Institutii Medico - Sanitare ), PROFESIONAL, INDUSTRIAL, COLECTIVITATI. PRODUS AVIZAT DE MINISTERUL SANATATII COMISIA NATIONALA PENTR

Număr anunț
DA26256927
Autoritate contractantă
SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "SF. IOAN CASIAN" TULCEA (CUI 28617040)
Furnizor / câștigător
FARMEC SA (CUI 199150)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
217,30 RON
Valoare atribuită
217,30 RON
Data publicării
03.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

217,30 RON

din 217,30 RON estimat