Atribuită Cumpărare directă

CHERESTEA PENTRU LANCE DRAPEL 0.64 MC X 924.37 LEI = 591.60 LEI, CONFORM REFERATULUI DE NECESITATE NR. 15063/20.08.2020 AL BIROULUI ADMINISTRATIV

Număr anunț
DA26227240
Autoritate contractantă
ORASUL BALS (CUI 4286437)
Furnizor / câștigător
CONSADO S.R.L. (CUI 16346184)
Cod CPV
03419100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
591,60 RON
Valoare atribuită
591,60 RON
Data publicării
31.08.2020 00:00
Data finalizării
01.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

591,60 RON

din 591,60 RON estimat