Atribuită
Cumpărare directă
1.Cuve quart de 0.5 ml 634-6025 buc 2 VWR Collection 505.01 1010.02 Micro cuvettes, Quartz, Volume 500 µl 2.Filtre Millipore de 0.45 729213 100 buc 1 Macheray Nagel 332.83 332.83 Syringe filters, labeled, CHROMAFIL Xtra PA, 25 mm, 0.45 µm 3.Parafilm de 50/75 si as prefera si mai ingust daca exista 291-1214 buc 1 HEATHROW 169.33 169.33 FILM SEALING PARAFILM® L. 75M WIDTH 50MM 1 * 1 items 4.Pipete Pasterur din plastic (cred ca sunt cele de 5 ml simple) 2600206 400 buc 1 Ratiolab 75.41 75.41 Pasteur-plast pipets, 6.0 ml macro, 149 mm 5.Pipete automate de la 100-1000 microL 3123000063 buc 1 Eppendorf 1054.15 1054.15 Eppendorf Research® plus G, single-channel, variable 100 - 1000 µL, blue incl. epT.I.P.S.® box mai putin
- Număr anunț
- DA26235582
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.641,74 RON
- Valoare atribuită
- 2.641,74 RON
- Data publicării
- 01.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.