Atribuită
Cumpărare directă
C009 Scrisoare de solicitare a foii matricole, transmitere si confirmare buc. 10 0.12 1.18 0.22 2 C016 Catalog pentru invatamant prescolar - coperta imitatie piele buc. 4 5.41 21.65 4.11 3 C028b Catalog pentru invatamantul primar (clasele I-IV),36 elevi - coperta imitatie piele buc. 8 15.90 127.19 24.17 4 C028c Catalog pentru clasa pregatitoare, (clasa 0), 36 elevi - coperta imitatie piele buc 3 15.90 47.70 9.06 5 C031 Catalog pentru invatamantul gimnazial (clasele V-VIII),36 elevi - coperta imitatie piele buc 5 15.90 79.50 15.10 6 C043 Carnet de elev pentru invatamantul primar buc. 40 0.98 39.33 7.47 7 C044 Carnet de elev pentru invatamant gimnazial buc. 30 0.98 29.50 5.60 8 C100a Condica pentru invatamantul prescolar (1/2 A4, 100 file) buc. 4 6.48 25.92 4.92 9 SS43 Registru pentru procese verbale sedinte cu parintii - coperta arhiva buc. 4 16.82 67.29 12.79 10 BB29a Folie protectie NOKI , format A4 , 40 microni ; 100buc/set buc 4 8.00 32.00 6.08 11 BB57 Creion mecanic , mina 0.5 (albastru) buc 3 2.18 6.55 1.25 12 BB76 Sfoara canepa 2mm , 200g / ghem buc 2 3.36 6.72 1.28 13 BB80 Mina creion mecanic 0.5 buc. 2 0.84 1.68 0.32 14 BB96 Mouse wireless buc. 1 25.21 25.21 4.79
- Număr anunț
- DA26239421
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA LOPADEA NOUA (CUI 12841023)
- Furnizor / câștigător
- ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 511,41 RON
- Valoare atribuită
- 511,41 RON
- Data publicării
- 01.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.