Atribuită
Cumpărare directă
Incaltaminte de protectie - botosi de unica folosinta Cerinte tehnice minimale - cipici de protectie din material plastic, rezistenti mecanic si impermeabili; - cu elastic circular in partea superioara AMBALARE: ambalaj la cutie, sa pastreze integritatea si sterilitatea acestora inainte de folosire. MARCARE ȘI ETICHETARE: denumire d.m. tip, dimensiune si adresa producator, data fabricatiei, nr. lot, modul de utilizare, termenul de valabilitate, cod produs, marcaj CE. Condiții de livrare: Produsele vor fi noi, ambalate în mod corespunzător, sigilate și livrate la sediul Primăriei Sectorului 3 în Calea Dudești nr. 191 de către furnizor, cu miloace proprii, fără costuri suplimentare pentru beneficiar. La livrare, produsele vor fi însoțite de avizul de însoțire a mărfii.
- Număr anunț
- DA26236464
- Autoritate contractantă
- SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
- Furnizor / câștigător
- PARTENER IMPEX SRL (CUI 3212652)
- Cod CPV
- 18830000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 44.160 RON
- Valoare atribuită
- 44.160 RON
- Data publicării
- 01.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.