Atribuită Cumpărare directă

Acumulator stationar 12V 26Ah FP12260C pentru statii Ericsson MD110 - AGM/VRLA

Număr anunț
DA26248634
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI SATU MARE (CUI 4247381)
Furnizor / câștigător
CARANDA BATERII SRL (CUI 1560677)
Cod CPV
31431000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.880 RON
Valoare atribuită
1.880 RON
Data publicării
02.09.2020 00:00
Data finalizării
03.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.880 RON

din 1.880 RON estimat