Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE ALIMENTARE: 250G PRESIDENT UNT NES 82%; 10 OUA M VANBET; 140G HOCHLAND BR TOP TRI SMANT; 450G HOCHLAND CASCAVAL CLASIC; 300G FL SALAM SIBIU; SCARICICA PORC INTERIM VRAC; 565G GORAL COMPOT ANANAS; 2L ULEI FLOAREA SOARELUI; 1L FLORIOL ULEI FL. S; 1L ARGUS ULEI FL. S; 1KG MARGARITAR ZAHAR CRISTAL; 1L OTET DIN VIN ALB 9GRADE; 500G BARILLA PENNE RIGATTE; 1KG DERONI OREZ ORIGINAL; 100G CIOCO MILKA ALUNE – CACAO; 100G CIOMILKA CAPSUNI SI IAURT; 154G OREO BISCUITI; 154G OREO MINT; 0.75L BORSEC APA CARBO. ST; 10L ZIZIN APA PLATA.
- Număr anunț
- DA26237550
- Autoritate contractantă
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "NICOLAE ROTARU (CUI 4618200)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15894000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.260,46 RON
- Valoare atribuită
- 1.260,46 RON
- Data publicării
- 01.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.