Atribuită Cumpărare directă

Catalogul clasei I-IV 4 Catalogul clasei V-VIII 4 Catalog liceu 14 Catalog clasa pregatitoare 1 Registru matricol cls. I-VIII cartonat 2 REGISTRU MATRICOL iceu, profesional (SAM) postliceal/maistri 2

Număr anunț
DA26233714
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "MIHAI VITEAZUL (CUI 5002258)
Furnizor / câștigător
ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
762,19 RON
Valoare atribuită
762,19 RON
Data publicării
01.09.2020 00:00
Data finalizării
03.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

762,19 RON

din 762,19 RON estimat