Atribuită
Cumpărare directă
1 90012846 DR.STEPHAN ASEPTIC GEL DE MAINI DEZINFECTANT 5L buc 15.00 X 199.02 RON fara TVA / buc 2 90013119 DR.STEPHAN FRESC DEZINFECTANT DETERGENT PARDOSELI 5L buc 5.00 X 81.86 RON fara TVA / buc 3 30414 TABLETE CLORIGENE ( 1KG ) KG 12.00 X 46.44 RON fara TVA / kg 4 90012983 DR.STEPHAN DESCOL-75 DEZINFECTANT HIDROALCOOLIC 5L buc 5.00 X 191.25 RON fara TVA / buc
- Număr anunț
- DA26248968
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "ION CREANGA" IASI (CUI 17145219)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.908,13 RON
- Valoare atribuită
- 4.908,13 RON
- Data publicării
- 02.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.