Atribuită
Cumpărare directă
6984000025130 TEAVA 32/1000 PVC BUC 4.00*4.12 6984000025895 TEAVA 32/500 PVC BUC 4.00*2.10 6984000002681 RAMIFICATIE 110*50*87 GARNIT BUC 2.00*6.13 4021163141276 ROBINET MASINA DE SPALAT COMFORT SCHELL BUC 2.00*20.17 6984000006788 COLIER MET CU DIBLU+SURUB 1" BUC 8.00*2.27 6984000002735 REDUCTIE 50*32 GARNIT BUC 2.00*1.68 6984000002810 COT 32*87 GARNIT BUC 8.00*1.09 6984000002797 COT 32*45 GARNIT BUC 4.00*1.09 6984000089019 COT TALPA 16*1/2 TIEMME BUC 4.00*13.03 6984000018422 NIPLU CU HEXAGON 1/2*1/2 BUC 12.00*2.77 6984000034248 TEU ALAMA 1/2 BUC 4.00*5.80 6984000014394 PD TEAVA HENCO 16*2 ML 12.00*4.79 6984000006962 CABLU MYYM 3*2 5 TR ML 100.00*3.78 6984000154243 CUTIE DIBLU PLASTIC 8*49 85BUC BUC 1.00*20.17 6984000016947 SURUB R2 5*50 BUC 85.00*0.17 5944014045488 PRIZA DUBLA PT CP RELEE BUC 2.00*17.65 5949027099107 PRIZA TRIPLA CU CP INLET BUC 2.00*14.71 3606480471599 DISJUNCTOR IDPNA VIGI 1P+N 20A 30MA 4 5KA BUC 2.00*108.40
- Număr anunț
- DA26244050
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE CLUJ-NAPOCA (CUI 4288063)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.795,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.795,50 RON
- Data publicării
- 02.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.