Atribuită
Cumpărare directă
1 BONUX AUTOMAT 10KG SAC 1 57.18 57.18 2 BONUX MANUAL 1.8KG BUC 3 11.94 35.82 3 CLORET SAPUN LICHID 5L BUC 5 24.33 121.65 4 DOMESTOS 750ML BUC 10 6.87 68.70 5 PRONTO SPRAY ANTISTATIC MOBILA 300ML BUC 5 11.00 55.00 6 ASEVI PARDOSELI 1L BUC 5 11.05 55.25 7 CLORET DETERGENT PARDOSELI 5L BUBBLE GUM BUC 3 22.18 66.54 8 AVIAS GRESIE SI FAIANTA 1.25L BUC 5 5.73 28.65 9 TIX 500GR BUC 5 2.28 11.40 10 AJAX TIX TUB 450GR BUC 5 5.71 28.55 11 NUFAR DETARTRANT 800ML BUC 5 6.75 33.75 12 AXION PASTA 225GR BUC 5 4.20 21.00 13 FAIRY 400ML BUC 5 3.80 19.00 14 FAIRY 800ML BUC 5 6.45 32.25 15 NUNU BURETE VASE BUC 10 0.39 3.90 16 BURETE SARMA 5BUC/SET SET 2 2.25 4.50 17 BURETE INOX SPIRALAT BUC 5 2.16 10.80 18 SANO GEAM 750ML BLUE GREEN BUC 5 8.97 44.85 19 CLIN PISTOL 500ML BUC 5 5.71 28.55 20 MATURA SORG BUC 5 12.61 63.05 21 MATURA EURO BUC 5 4.00 20.00 22 MOP 200GR BUC 5 3.47 17.35 23 COADA LEMN BUC 5 1.82 9.10 24 GALEATA STORCATOR ROTI BUC 1 12.48 12.48 25 SET TOALETA PERIE+SUPORT SET 5 4.85 24.25 26 ACE CLOR 2L BUC 5 8.25 41.25 27 CLORET INALBITOR UZ GENERAL CLOR 2L BUC 2 5.42 10.84 28 HARTIE IGIENICA GRI NATUR 60GR 50BUC/SET SET 1 18.50 18.50 29 HARTIE ELFI FAMILY 2STRATURI SET 2 6.90 13.80 30 MBS SACI 35L 50BUC/SET ROLA 10 3.30 33.00 31 MBS SACI 60L 10BUC/ROLA ROLA 10 3.55 35.50
- Număr anunț
- DA26249298
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ALEXANDRU COLFESCU (CUI 19073488)
- Furnizor / câștigător
- MB SILVER IMPEX SRL (CUI 17679845)
- Cod CPV
- 39830000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.026,46 RON
- Valoare atribuită
- 1.026,46 RON
- Data publicării
- 02.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.