Atribuită Cumpărare directă

MINGE

Număr anunț
DA26229658
Autoritate contractantă
Asociatia ISA-Iubire, Speranta, Ajutor (CUI 34662509)
Furnizor / câștigător
ROCNA SRL (CUI 5785567)
Cod CPV
37451700-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168,05 RON
Valoare atribuită
168,05 RON
Data publicării
31.08.2020 00:00
Data finalizării
02.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168,05 RON

din 168,05 RON estimat