Atribuită Cumpărare directă

LA CATALOAGE, DORIM CULORI DIFERITE PENTRU FIECARE FORMA DE INVATAMANT (PRESCOLAR / PRIMAR / GIMNAZIU). CULORILE SA FIE VERDE, ALBASTRU, ROSU.

Număr anunț
DA26249491
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.124 (CUI 33327735)
Furnizor / câștigător
ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
573,90 RON
Valoare atribuită
573,90 RON
Data publicării
02.09.2020 00:00
Data finalizării
03.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

573,90 RON

din 573,90 RON estimat