Atribuită
Cumpărare directă
Nr. Crt. Denumire Produs UM Cantitate "Pret UM fara TVA" "Valoare fara TVA" 1 HP415A - black - 2,4K buc 2 345,00 lei 690,00 lei 2 HP415A - color - 2,1K buc 6 441,00 lei 2.646,00 lei 3 HP83x compatibil - 2,5K - Sky Premium buc 3 63,60 lei 190,80 lei 4 HP85X compatibil - 2K - Sky Premium buc 2 77,00 lei 154,00 lei 5 HP53X compatibil - 7K - Sky Premium buc 2 117,00 lei 234,00 lei 6 RICOH MP3554 original buc 1 229,00 lei 229,00 lei 7 RICOH MP301 originale buc 2 110,00 lei 220,00 lei 8 Pantum 411X - 6K buc 2 250,00 lei 500,00 lei 9 2 buc cilindru Pantum 411X buc 2 180,00 lei 360,00 lei Valoare totala 5223.80 Dozator sapun lichid & gel dezinfectant, Palex, plastic, 500 ml x 24.5 lei + TVA
- Număr anunț
- DA26225742
- Autoritate contractantă
- Municipiul Sacele (CUI 4317649)
- Furnizor / câștigător
- JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.713,80 RON
- Valoare atribuită
- 5.713,80 RON
- Data publicării
- 31.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.