Atribuită
Cumpărare directă
Continut: 050-310 BILE METALICE 1000BUC/CUT 1 x 120 981948 HbA1c ,2x17.1 mL 1 x 1828 986000 TENCELL CUVETTES 10800 buc/cut 1 x 2280 616663 UREE UV LICHID STABIL, 120mL 2 x 28.50 Dcal/6 Duna Cal Human Multicalibrator 3 ml 2 x 48.50 Dcont-N/6 Duna Cont N Human 5 ml 1 x 59 Dcont-P/6 Duna Cont P Human 5 ml 1 x 62 117063 COLESTEROL PAP LICHID STABIL, 120mL 2 x 39
- Număr anunț
- DA26243343
- Autoritate contractantă
- SPITAL ORASENESC TG LAPUS (CUI 3695247)
- Furnizor / câștigător
- CLINI LAB SRL (CUI 3102218)
- Cod CPV
- 33696200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.581 RON
- Valoare atribuită
- 4.581 RON
- Data publicării
- 02.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.