Atribuită Cumpărare directă

Achizitia de: 1000 buc dosar carton cu sina, 50 cut agrafe birou, 200 buc indigo albastru, 50 buc lipici solid

Număr anunț
DA26253307
Autoritate contractantă
Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Giurgiu (CUI 13476015)
Furnizor / câștigător
AMM (CUI 9098809)
Cod CPV
30197000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
685,50 RON
Valoare atribuită
685,50 RON
Data publicării
03.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

685,50 RON

din 685,50 RON estimat