Atribuită Cumpărare directă

10 2001534 TEU 731L 16X16X16 BUC 2,00 21,27 35,75 6,79 20 2001520 RACORD 701L 16X1/2M BUC 16,00 7,43 99,90 18,98 30 2001519 RACORD 702L 16X1/2F BUC 16,00 7,70 103,53 19,67 40 2000285 OBO MULTI QUICK 1 2153106 1/2 BUC 90,00 0,44 33,28 6,32 50 2001590 TEU 130 FFF 1/2’’ BUC 9,00 9,82 74,27 14,11 60 8003201 DIBLU NYLON CU SURUB 532670 / 52193 BUC 9,00 11,77 89,02 16,91 70 1018206 DIBLU NYLON+SUR 6/12/42 01132 1PG=100BUC PUN 2,00 24,00 40,34 7,66 80 2001831 ROBINET CU BILA 1/2 FLUTURE 368FF12 BUC 10,00 9,04 75,97 14,43 90 2001609 NIPLU 582 1/2’’MM(520) BUC 10,00 3,63 30,50 5,80 100 2001436 TEAVA PEXAL 16X2 APE M 50,00 3,40 142,86 27,14 110 1010424 ELEGANT PRIZA SHUKO+CAPAC APAR.GRI/IP54 BUC 15,00 10,98 138,40 26,30 120 1000206 CABLU MYYM 3X2,5 (H05VV-F) T500 M 70,00 3,59 211,18 40,12 130 1039851 CANAL CABLU(JGHEAB) 15X10 CU CAPAC 2M BUC 35,00 1,65 48,53 9,22 140 1013724 CONECTOR TERMINAL 10MM 10 POLI 31-324 SET 3,00 12,85 32,39 6,16 150 2000392 COT INT-INT 15 5090 BUC 3,00 1,06 2,67 0,51 160 2015559 SNUR ETANSARE FILETE 150ML 579 BUC 1,00 47,68 40,07 7,61

Număr anunț
DA26253420
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC REGELE FERDINAND I (CUI 2491494)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.198,66 RON
Valoare atribuită
1.198,66 RON
Data publicării
03.09.2020 00:00
Data finalizării
03.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.198,66 RON

din 1.198,66 RON estimat