Atribuită Cumpărare directă

Denumire UM Cantitate MALaga SGS 102 lampa stradala E40 Buc 3 BFS SE11 Buc 2 00-820 IGNITER HQI & NA 70-400W 230V Buc 40 01-530 MUFA LEG. CUPRU 6mm Buc 16 CYABY-F 3 X 6 Metri 11 TUB TERMO adezivat 33-8 1m Buc 1 TUB TERMOCONTRACTIBIL 12-3 mm 3:1 , 1m Buc 1 NA2XABY 5x16 Metri 70 IRS40 tub rigid D40 320N Metri 30 862.1040 MUFA D40mm Buc 10 02-451/220 CONT 55KW/115A Buc 1

Număr anunț
DA26220601
Autoritate contractantă
DIRECTIA MUNICIPAL LOCATO ROMAN (CUI 40103820)
Furnizor / câștigător
APRICOT SRL (CUI 15169556)
Cod CPV
31681410-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.282,73 RON
Valoare atribuită
2.282,73 RON
Data publicării
28.08.2020 00:00
Data finalizării
31.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.282,73 RON

din 2.282,73 RON estimat