Atribuită Cumpărare directă

Cloroform pa cda 416/25.08.2020-panaitescu

Număr anunț
DA26199247
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare in Chimie si Petrochimie -ICECHIM (CUI 2627996)
Furnizor / câștigător
NOVACHIM TRADING SRL (CUI 12178991)
Cod CPV
24321000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
97,80 RON
Valoare atribuită
97,80 RON
Data publicării
26.08.2020 00:00
Data finalizării
26.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

97,80 RON

din 97,80 RON estimat