Atribuită
Cumpărare directă
Pachet CURS ACHIZITII PUBLICE - NOUTATI SI PERSPECTIVE 2-6 septembrie 2020 - Taxa de instruire: 790 lei/participant - reducere 5% pentru 2 pers. - Taxa servicii hoteliere: 2085.71 lei /camera la care se adauga 5 % TVA in perioada 2-6 septembrie 2020. - Serviciile de instruire includ: prestatia lectorilor, consiliere pe toata perioada de desfasurare a programului, suportul de curs, mapa de lucru. Serviciile de instruire sunt scutite si fara drept de deducere a TVA-ului cf. art. 292, alin. 1, lit.f, din Codul Fiscal. -Programul poate fi personalizat/adaptat in functie de solicitarile partipantilor. -Detalii suplimentare: http://www.atctraining.ro/ sau la numarul de telefon 031-4250704, e-mail: office@atctraining.ro
- Număr anunț
- DA26192352
- Autoritate contractantă
- SECOM S.A. - DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 1605884)
- Furnizor / câștigător
- ATC & IT SOLUTIONS SRL (CUI 18150086)
- Cod CPV
- 80510000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.672,42 RON
- Valoare atribuită
- 5.672,42 RON
- Data publicării
- 25.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.