Atribuită Cumpărare directă

Toate spatiile scolare de la Scoala Gimnaziala nr.1 Oituz si de le Gradinita cu program scolar nr.1 Oituz dezinfectie: 7925mp dezinsectie: 7925mp deratizare: 1750mp

Număr anunț
DA26190508
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 1 OITUZ (CUI 29157187)
Furnizor / câștigător
PRO-GREEN SRL (CUI 14345417)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.523 RON
Valoare atribuită
4.523 RON
Data publicării
25.08.2020 00:00
Data finalizării
26.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.523 RON

din 4.523 RON estimat