Atribuită
Cumpărare directă
Morfina Zentiva 20mg/ml sol.inj*5f*1ml S (MORPHYNUM) _7337_#RX 4 X 6.81 = 27.24 Ventolin 0.5 mg/ml sol.inj*5f*1ml (SALBUTAMOLUM) _11413_#RX 2 X 6.30 = 12.60 Acupan 20mg/2ml sol.inj*5f*2ml (NEFOPAMUM)_185018239_RX 4 X 26.49 = 105.96 PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA26185685
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
- Cod CPV
- 33661200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 133,20 RON
- Valoare atribuită
- 133,20 RON
- Data publicării
- 24.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.