Atribuită
Cumpărare directă
MARKER PERMANENT CENTROPEN - SUBTIRE-10 buc negru MARKER PERMANENT SCHNEIDER 130-10 buc negru Suport vertical expandabil pentru cataloage 23 compartimente VELOFLEX-4 buc FOLIE DOCUMENTE A4 NOKI-10 set MARKER VOPSEA SCHNEIDER 270- 3 buc alb BANDA ADEZIVA AERO 75mm*66yard- 10 buc transparenta
- Număr anunț
- DA26193784
- Autoritate contractantă
- ACADEMIA ROMANA FILIALA IASI (CUI 4540917)
- Furnizor / câștigător
- SHATTER SRL (CUI 8122852)
- Cod CPV
- 30192125-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 370,39 RON
- Valoare atribuită
- 370,39 RON
- Data publicării
- 25.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.