Număr anunț
DA34847243
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - U.M. 02000 (CUI 16020314)
Furnizor / câștigător
AUTOTRANZIT SRL (CUI 18235190)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
605,04 RON
Data publicării
16.01.2024 13:46
Data finalizării
17.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

605,04 RON