Atribuită Cumpărare directă

Tifon tip BBC 90cm / 40 gr - 48 gr

Număr anunț
DA26179330
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PEDIATRIE PLOIESTI (CUI 15513888)
Furnizor / câștigător
IDEAL OPTIONS SRL (CUI 32574940)
Cod CPV
33141114-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.840 RON
Valoare atribuită
3.840 RON
Data publicării
21.08.2020 00:00
Data finalizării
24.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.840 RON

din 3.840 RON estimat