Atribuită
Cumpărare directă
(DOMESTOS-20BUC,SOLUTIE GRESIE-20BUC,PRONTO SPRAY-20BUC,PRONTO PARCHET-10BUC,SACI MENAJ 35L-100BUC,SACI MENAJ 120L--20BUC,CIF-10BUC,CLIN 2 IN 1-20BUC,HARRTIE IGIENICA-1BAX,SAPUN LICHID-4BUC,DETARTRANT-20BUC,REZERVA MOP-10BUC,MANUSI-10BUC,ROLA BUCATARIE-5BUC,REZEVA ACTIVE WC-4BUC,REZERVA AIR WICK-10BUC,BATERII R6-10BUC)
- Număr anunț
- DA26188857
- Autoritate contractantă
- ORASUL FILIASI (CUI 4553372)
- Furnizor / câștigător
- NICOMYT COM SRL (CUI 16012079)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.910,93 RON
- Valoare atribuită
- 1.910,93 RON
- Data publicării
- 25.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.