Atribuită Cumpărare directă

1) Electrovana Jar Top Fi 1" cu solenoid 9V(PGV100JTGBDC)-8 buc x114.92 RON +TVA/buc 2) ASPERSOR PGJ04 (PGJ04)- 24 buc x39.60 RON +TVA/buc 3) ASPERSOR PROS-04 (PROS-04)- 2 buc x7.66 RON +TVA/buc 4) DUZA 17A(r=5.2m) (17A )-2 buc x4.58 RON +TVA/buc 5) CUTIE VANA DREPTUNGHIULARA STANDARD (VBA02674)- 3 buc x73.51 RON +TVA/buc 6) SA BRANSAMENT 32X1/2" (SA 32X1/2)- 30 buc x2.25 RON +TVA/buc 7) Robinet cu bila metalica FI-FI 1'' (ROBINET FI1)- 2 buc x23.17 RON +TVA/buc 8) COT SBE 1/2" (SBE050)-60 buc x0.74 RON +TVA/buc 9) Programator baterii 9V Junior DC 4 zone (JRDC-4)- 1 buc x372.00 RON +TVA/buc 10) Programator baterii 9V Junior DC 2 zone (JRDC-2-R)- 2buc x309.38 RON +TVA/buc 11) Furtun flexibil Hunter, rola 30m (SP100)- 1buc x119.38 RON +TVA/buc 12) Cot compresiune 90gr d32 (COT32)-9buc x4.76 RON +TVA/buc 13) Capac compresiune d32 (CAPAC32)- 6buc x2.85 RON +TVA/buc 14) TEU EGAL COMPRESIUNE D32 (TEU32)- 1x7.13 RON +TVA/buc 15) Racord compresiune FE 32x1" (RAC FE32X1)-5buc x2.65 RON +TVA/buc 16) Teu 1'' Rainbird FI-FI-FE (MTT-100)- 5buc x8.55 RON +TVA/buc 17) COT COMPRESIUNE FE D32X1" (COT FE32X1)- 2buc x3.23 RON +TVA/buc 18) TEU REDUS COMPRESIUNE 40/32 (TEU RED40/32)- 2buc x11.61 RON +TVA/buc 19) Capac filetat 1" (IR60920F0N320)-2buc x0.45 RON

Număr anunț
DA26180977
Autoritate contractantă
SC SALPITFLOR GREEN SA (CUI 27393335)
Furnizor / câștigător
INTTECH INDUSTRY SRL (CUI 14080611)
Cod CPV
43323000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.536,80 RON
Valoare atribuită
3.536,80 RON
Data publicării
24.08.2020 00:00
Data finalizării
25.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.536,80 RON

din 3.536,80 RON estimat