Atribuită
Cumpărare directă
250g presid. Baton unt nes 82%; 1l zuzu lapte consum 3.5%; 400g smantana albalact 20%; 900g mc smantana 32%; cca 1kg metro chef mozarela; 900g mc telemea de oaie; 350g fl amestec Mexican; 400g cat amestec Mexican; cotlet porc dez interim vrac; ceafa porc f os interim vrac; struguri albi; nectarine grecia; mere royal gala; banana dole 3-4kg; ciuperci champ. Gratar; leustean; patrunjel; morcovi; telina; cartofi albi 60+ grecia; 1l floriol ulei fl. Soarelui; 1l vincon otet alimentar din vin; 500g barilla penne rigate; 250g barilla tagliattele; 500g lion cereal; 400g panzani sos arabiata; 500g Heinz sos Bolognese; 65g 7 days croissant cacao
- Număr anunț
- DA26180357
- Autoritate contractantă
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "NICOLAE ROTARU (CUI 4618200)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15890000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 882,08 RON
- Valoare atribuită
- 882,08 RON
- Data publicării
- 21.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.