Atribuită Cumpărare directă

ECOBRITE DESTAINER -Inalbitor lichid pe baza de clor pentru masini de spalat rufe. Ecobrite DESTAINER este un produs lichid super concentrat care curata repede, inalbind petele si lasand textilele curate. Ambalare 20l

Număr anunț
DA26182300
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
ECOLAB SRL (CUI 10543381)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.283,70 RON
Valoare atribuită
1.283,70 RON
Data publicării
24.08.2020 00:00
Data finalizării
26.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.283,70 RON

din 1.283,70 RON estimat