Atribuită Cumpărare directă

Siguranta tripolara 65A,Diblu fluture,Banda izolatoare,Proiector 30w,Cablu 2x1.5,Stecher,Furtun 3/8,Cuier 5 posturi,Lampa led,Toiag pompa,Baterie A4,Racord apa 3/8,Siguranta 10A,Baterie chiuveta,Felder

Număr anunț
DA26187792
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC ASEZAMINTELE BRANCOVENESTI DABULENI (CUI 5764980)
Furnizor / câștigător
ADRILEX IMP.EXP. SRL (CUI 17263010)
Cod CPV
31211300-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.220,57 RON
Valoare atribuită
1.220,57 RON
Data publicării
24.08.2020 00:00
Data finalizării
25.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.220,57 RON

din 1.220,57 RON estimat