Atribuită Cumpărare directă

Cestal Plus Comprimate Pentru tratamentul infestarii cu viermi lati (cestode) si viermi cilindrici (nematode) la caini.

Număr anunț
DA26186005
Autoritate contractantă
Unitatea Speciala de Interventie în Situatii de Urgenta U.M. NR. 0629 (CUI 27681036)
Furnizor / câștigător
YOUR STUFF SRL (CUI 28141905)
Cod CPV
33691200-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100,76 RON
Valoare atribuită
100,76 RON
Data publicării
24.08.2020 00:00
Data finalizării
25.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100,76 RON

din 100,76 RON estimat