Atribuită
Cumpărare directă
Municipiul Bucuresti achizitioneaza conform anuntului de publlicitate din SICAP nr. ADV1164520, „Aparate electrice de uz casnic – Televizor color”, conform descrierii din caietul de sarcini ataşat pe SICAP. Valoarea totală estimată este: 4.200,00 ron fara TVA Cantitate: 1 bucata Criteriul de atribuire: preţul cel mai scăzut. La momentul ofertării aveţi obligaţia de a posta în SICAP (www.e-licitatie.ro) valoarea totală/pachet exprimată în lei fără TVA, iar pe adresa isabelle.oprea@pmb.ro se vor transmite pentru deliberare: oferta financiară detaliată conform cerintelor din Caietul de Sarcini. oferta tehnică întocmită conform cerinţelor din Caietul de Sarcini
- Număr anunț
- DA26186028
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BUCURESTI (CUI 4267117)
- Furnizor / câștigător
- BLUE IT SOLUTIONS SRL (CUI 34450158)
- Cod CPV
- 39710000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.200 RON
- Valoare atribuită
- 4.200 RON
- Data publicării
- 24.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.