Atribuită Cumpărare directă

SOLICITAM PRODUSE DE CALITATE SUPERIOARA, AMBALATE SI ETICHETATE CORESPUNZATOR

Număr anunț
DA26186338
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA PETRILA (CUI 15378315)
Furnizor / câștigător
EXPANS COMCARN S.R.L. (CUI 32891140)
Cod CPV
15000000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
649,14 RON
Valoare atribuită
649,14 RON
Data publicării
24.08.2020 00:00
Data finalizării
25.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

649,14 RON

din 649,14 RON estimat