Atribuită Cumpărare directă

Registru format X4, 24 x 33 cm, 300 de file, cusut la cotor + panza de legatorie, suport tipar hartie offset de 70 g/mp, coperta carton de legatorie de 2,00 mm, acoperita cu hartie Balacron. Registru X4, 26 de file, cusut la cotor, suport tipar hartie offset de 70 g/mp, coperta carton de legatorie de 1,5 mm, acoperita cu Balacron.

Număr anunț
DA26187688
Autoritate contractantă
COMUNA POIENI SOLCA (PRIMARIA COMUNEI POIENI SOLCA) (CUI 21769911)
Furnizor / câștigător
ROF IMP SRL (CUI 23616051)
Cod CPV
79800000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.850 RON
Valoare atribuită
1.850 RON
Data publicării
24.08.2020 00:00
Data finalizării
25.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.850 RON

din 1.850 RON estimat