Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul include: Racleta Vermop Lockhead curatat geamurile 35 cm Cod : VER-2623 -1 buc * 77.92 = 77.92 lei Racleta sters geamuri si spalator Lewi vice-versa 35 cm Cod : LE10501 -2 buc.* 73.06= 146.12 lei Rezerva lama de cauciuc Lewi 105 cm soft Cod : LE11027 -2 buc * 20.62=41.24 lei Maner telescopic Vermop 180 cm (3 * 60 cm) Cod : VER-2930 - 3 buc * 139.20=278.40 lei
- Număr anunț
- DA26180413
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA COM. FOENI (CUI 29152430)
- Furnizor / câștigător
- DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 543,68 RON
- Valoare atribuită
- 543,68 RON
- Data publicării
- 21.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.