Atribuită
Cumpărare directă
Materiale reparatii curente, respectiv: 1. Butuc yala - 5 buc 2. Broasca incastrata pentru usi pvc - 5 buc 3. Baterie chiuveta - 4 buc 4. Racord extensibil cu sifon - 6 buc 5. Robinet trecere cu ventil - 4 buc 6. Racord wc rigid extensibil - 3 buc 7. Racord flexibil apa - 5 buc 8. Cablu desfundat canale D=10 mm, 10 ml - 1 buc 9. Diblu universal Ø 6 - 50 buc 10. Diblu universal Ø 8 - 50 buc 11. Disc debitare metale 125 x 2.5 mm - 4 buc 12. Panze bonfaier pentru taiere metale - 2 buc 13. Vopsea culoare crem (0.75 l) - 2 cutii 14. Vopsea culoare alb (0.75 l) - 2 cutii 15. Vopsea lavabila interior alba 15 l - 1 buc 16. Lacate otel rezistent la umiditate - 4 buc 17. Furtun de gradina 19 mm - 1 rola 50 m 18. Rezervor WC cu actionare - 4 buc 19. Diluant pentru vopsea 1 l - 2 buc 20. Grund lemn incolor 10 l - 1buc 21. Lac lemn incolor 10 l - 1 buc
- Număr anunț
- DA26179163
- Autoritate contractantă
- Politia Locala Galati (CUI 18263301)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.912,71 RON
- Valoare atribuită
- 2.912,71 RON
- Data publicării
- 21.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.