Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare servicii de asistenta tehnica din partea proiectantului pentru obicetivul de investiții„Dezvoltarea socio educative la nivelul comunei Ciugud prin construirea unei gradinițe cu program prelungit”.

Număr anunț
DA26179847
Autoritate contractantă
COMUNA CIUGUD (CUI 4562516)
Furnizor / câștigător
PROJECT POINT DESIGN S.R.L. (CUI 41316338)
Cod CPV
71356200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.000 RON
Valoare atribuită
18.000 RON
Data publicării
21.08.2020 00:00
Data finalizării
24.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.000 RON

din 18.000 RON estimat