Atribuită
Cumpărare directă
1 C015 Catalog pentru invatamant prescolar - coperta duplex buc. 5 1.65 8.24 1.56 2 C028c Catalog pentru clasa pregatitoare, (clasa 0), 36 elevi - coperta imitatie piele buc 3 15.90 47.70 9.06 3 C028b Catalog pentru invatamantul primar (clasele I-IV),36 elevi - coperta imitatie piele buc. 15 15.90 238.49 45.31 4 C031 Catalog pentru invatamantul gimnazial (clasele V-VIII),36 elevi - coperta imitatie piele buc 10 15.90 158.99 30.21 5 C021 Registru matricol pentru clasele I-VIII, pt 200 elevi (format A3) - coperta arhiva(A3) buc 1 27.83 27.83 5.29 6 SS11 Registru de evidenta a deciziilor si notelor de serviciu emise de director - coperta arhiva buc. 1 16.82 16.82 3.20
- Număr anunț
- DA26194733
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR2 (CUI 29128130)
- Furnizor / câștigător
- ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 498,07 RON
- Valoare atribuită
- 498,07 RON
- Data publicării
- 25.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.