Atribuită Cumpărare directă

COD INTERN: 71045580 Fabricat din material plastic, prevazut cu cheie pentru siguranta. Usor de folosit si intretinut. Ideal pentru spatii mici cu personal redus. Designul compact permite utilizatorilor sa foloseasca exact cata hartie au nevoie. Dimensiuni: 321 x 174 x 165 mm. Culoare: alb. Cod produs: 558000 Foloseste rezerva: Hartie prosop pt dispenser derulare centrala 1 straturi alba 120 m 120m metri celuloza TORK 100130 PERSOANE DE CONTACT: Ioana Sandu - 0751 062 801 e-mail vanzari2@dnsbirotica.ro sau Vasile Dobrin 0726701902 comenzi@dnsbirotica.ro

Număr anunț
DA26180244
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "ELENA VACARESCU (CUI 20745698)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
42968200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
716,60 RON
Valoare atribuită
716,60 RON
Data publicării
21.08.2020 00:00
Data finalizării
25.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

716,60 RON

din 716,60 RON estimat