Atribuită Cumpărare directă

aspirina tamp 120tb/0.26 fraxiparine 3800ui/0.4ml 10fi/8.37

Număr anunț
DA26196043
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
Furnizor / câștigător
MAYDIS FARM SRL (CUI 9925965)
Cod CPV
33622000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
114,90 RON
Valoare atribuită
114,90 RON
Data publicării
25.08.2020 00:00
Data finalizării
26.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

114,90 RON

din 114,90 RON estimat