Atribuită Cumpărare directă

Inlocuit: -antigel G12 3 buc. -apa distilata 3 buc -vas expansiune 1 buc -siguranta 50A 4 buc -suport motor pe bloc motor dreapta 1 buc -electroventilator 1 buc Total piese:1714,29 ron

Număr anunț
DA26196765
Autoritate contractantă
APIA -CENTRUL JUDETEAN CONSTANTA (CUI 20822596)
Furnizor / câștigător
EUROPARTS SERVICES SRL (CUI 14686414)
Cod CPV
50110000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.714,29 RON
Valoare atribuită
1.714,29 RON
Data publicării
25.08.2020 00:00
Data finalizării
26.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.714,29 RON

din 1.714,29 RON estimat