Atribuită Cumpărare directă

PACHET ALIMENTE PODRAVKA VEGETA GAINA 200G+25 1 PODRAVKA VEG.LEGUME 750G+20% 1 AS.OUA COD3 CLASA L 30BUC 1 SALROM SARE MARUNTA 1KG 1 GALEO FOI DE DAFIN 4G 5+1 1 OLY. BULION 18% 575G 3 GALEO CIMBRU 18G 3 GALEO PIPER NE. BOABE 45G 3 GALEO PIPER N.MACINAT 45G 2,264 ARDEI GRAS EXTRA RO KG VRAC 3,250 TELINA NL KG. CI VRAC 4,056 TELINA NL KG. CI VRAC 1,362 PASTARNAC RADACINA RO KG CI V 1 BANEASA TAITEI CASA 5KG 10 DANILA BORS PROASPAT 1,25L 3 AM.SALATA BOEUF 2,5KG 2 CAMARA VERDE MAZARE BOABE2,5K 4 LEUSTEAN RO LG C.I 3 PATRUNJEL RO LG C.I 3 MARAR RO LG C.I 4 JASMIN SOIA FELII 1KG 60 DOBROGEA FAINA 000 1KG 90 TPS FASOLE ALBA 1KG 10 DERONI FAS.B.M.A900G 100 D ALE GURII MALAI 1KG 100 DERONI OREZ CAMOLINO 1KG 80 CORONITA ZAHAR 1KG 120 RS. PICNIC BISC.VANIL70G 48 RS.PETIT BEURRE 100G 96 ELIO ROSII CUBURI 380G 3 B. SADU CARNE PR.PAS300G 24 SADU CARNE PRES.PAS300G 3 B. SADU CARNE PORC 300G 9 SADU CARNE PORC 300G 60 BUCEGI CARNE VITA 65% 300G 20 BANEASA SPAGHETTI 500G 300 TPS PATE MASA PORC 100G 60 BANEASA MACCARONI 500G 120 EVRIKA UL.FL.SOAR. 1L 23 CARTOFI ALBI RO.10KG BUC C.I 12 CEAPA GALBENA RO 10KG BUC C.I 68,700 MORCOVI RO KG CI 83,200 MERE ROYAL GALA GR KG CI 43,580 MERE ROYAL GALA GR KG CI - PACHET PRODUSE PENTRU IGIENA 20 COLGATE CALCIU PASTA DIN.50ML 80 TEO SAP.BOUQ.LILAC/MYSTIC 70G 10 OTI SAC.BIO 36X40 50BUC 4 PIRAM.SERV.25X25CM 2STR.100B/ 90 ALUFIX EC.SACI MEN.35L/30BUC 4 ROMDIST.BOL SUP.PLASTIC500ML 4 ROMDIST.CAP.PLASTIC BOL144MM 2 ENIGMA ST

Număr anunț
DA26188067
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 37581018)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15897300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.559,81 RON
Valoare atribuită
8.559,81 RON
Data publicării
24.08.2020 00:00
Data finalizării
25.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.559,81 RON

din 8.559,81 RON estimat