Atribuită Cumpărare directă

Sageti indicatoare sectii de votare, material PVC, grosime 5 mm, inscriptionate cu "Spre Sectia de Votare nr.....", 80 cu sageata spre partea dreapta, 80 cu sageata spre partea stanga.

Număr anunț
DA26207621
Autoritate contractantă
PRIMARIA BUSTENI (CUI 2845729)
Furnizor / câștigător
MAFIX TOP MEDIA SRL (CUI 36590271)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.480 RON
Valoare atribuită
4.480 RON
Data publicării
27.08.2020 00:00
Data finalizării
31.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.480 RON

din 4.480 RON estimat