Atribuită Cumpărare directă

PACHET CATALOAGE SI REGISTRE

Număr anunț
DA26194898
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PRINCIPELE SERBAN GHICA SI PRINCIPESA ARISTITA GHICA SIHLEA (CUI 22811844)
Furnizor / câștigător
ATEC SRL (CUI 10310742)
Cod CPV
22400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.095,30 RON
Valoare atribuită
1.095,30 RON
Data publicării
25.08.2020 00:00
Data finalizării
26.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.095,30 RON

din 1.095,30 RON estimat