Atribuită Cumpărare directă

Cutit 15 grade 10 X 15.96 = 159.60 Cutit 2.2 mm 10 X 24.36 = 243.60 PREZENTA TINE LOC COMANDA FERMA

Număr anunț
DA26211535
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
Furnizor / câștigător
KEMBLI-MED SRL (CUI 10511100)
Cod CPV
33190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
403,20 RON
Valoare atribuită
403,20 RON
Data publicării
27.08.2020 00:00
Data finalizării
28.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

403,20 RON

din 403,20 RON estimat