Atribuită Cumpărare directă

materiale imprejmuiri statii pompare sp1 sp2 sp3 bucegi

Număr anunț
DA26219433
Autoritate contractantă
SOCIETATEA NATIONALA RADIOCOMUNICATII (CUI 10881986)
Furnizor / câștigător
BADUC SA (CUI 1568611)
Cod CPV
34928220-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.011,31 RON
Valoare atribuită
2.011,31 RON
Data publicării
28.08.2020 00:00
Data finalizării
31.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.011,31 RON

din 2.011,31 RON estimat