Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de curatenie la sediul autoritatii contractante Serviciile constau in efectuarea urmatoarelor operatiuni, cu ritmicitate zilnica sau la anumite intervale. Se va efectua o interventie pe luna, ce consta in: deprafuirea si degresarea mobilierului si anexelor din birouri, deprafuirea peretilor, aspirarea si curatarea moc hetei prin metoda injectie-extractie, curatarea si igienizarea grupurilor sanitare, spalarea holurilor, coridoarelor, balustradelor, curatarea echipamentelor de birou, curatarea panzelor de paianjen, golirea cosurilor de gunoi si asigurarea pungilor pentru colectarea acestuia, cu ritmicitate trimestriala: spalarea geamurilor interior-exterior, inclusiv ramele. Serviciile vor fi prestate la sediul F.R.N.P.M., lunar, 1 x interventie pe lună, pentru perioada septembrie - decembrie 2020 (4 luni = 4 intervenții).
- Număr anunț
- DA26203879
- Autoritate contractantă
- Federatia Romana de Natatie si Pentatlon Modern (CUI 10062779)
- Furnizor / câștigător
- UNIVERSAL PROPERTIES REAL ESTATE S.R.L. (CUI 39108424)
- Cod CPV
- 90910000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.000 RON
- Valoare atribuită
- 4.000 RON
- Data publicării
- 26.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.