Atribuită Cumpărare directă

Kit tastatura si mouse - 2 buc cf ref 13289/10.08.2020-Cimitir Eternitatea, Tastatura , cu fir, negru, USB- 2 buc, 1 cf ref 12721/30.07.2020-Registratura + 1 cf ref 10078/19.06.2020-Serv. Administrativ

Număr anunț
DA26202192
Autoritate contractantă
SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
Furnizor / câștigător
EUROTER DISTRIBUTION SRL (CUI 14406638)
Cod CPV
30197000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
107,56 RON
Valoare atribuită
107,56 RON
Data publicării
26.08.2020 00:00
Data finalizării
26.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

107,56 RON

din 107,56 RON estimat