Atribuită Cumpărare directă

WV120SB-200_RECIPIENT PENTRU 120ML FARA SODIU THIOSULFATE;WP200I-18 - COLILERT-18 IRRADIATED FOR 100ML SAMPLE;WQT2K_Stripuri cuantificare cu 97 de godeuri - Colilert (QUANTY- TRAY 2000)

Număr anunț
DA26209046
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA JUDETEANA CONSTANTA (CUI 4301073)
Furnizor / câștigător
MEDICLIM S.R.L. (CUI 6300279)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.750 RON
Valoare atribuită
6.750 RON
Data publicării
27.08.2020 00:00
Data finalizării
28.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.750 RON

din 6.750 RON estimat